Dnes 28.11.2021 má svátek:        zítra:     

Články

« Seznam

Úvodní článek tohoto našeho webu

16.10.2009

Jsem rád, že čtete tento úvodní článek našich informačních stránek www.klopinavelebor.cz, protože to znamená, že se k Vám dostala informace o tom, že stránky jsou na světě a začínají fungovat.
Po několika týdnech práce na jejich tvorbě jsou stránky ve stavu, kdy bylo možno je spustit v ostré verzi, i když budou dále postupně dolaďovány a rozšiřovány.
Hlavním administrátorem a technickým tvůrcem stránek jsem Já, stránky jsou tvořeny tak nějak "poloprofesionálně" tzn., že se jimi zabývám amatérsky ve volném čase a s některými náročnějšími dynamickými sekcemi a databázovými aplikacemi mi pomáhají kamarádi, většinou profesionálové z oblasti informačních technologií. Díky tomu jsou stránky postaveny na softwarové struktuře odpovídající moderním trendům používaným pro tvorbu webových aplikací, avšak preferují jednoduchost a přehlednost.

Základní informace o smyslu a způsobu fungování tohoto webu najdete na Úvodní straně. Nebudu zde znova opisovat, co už je tam jednou uvedeno, ale to hlavní bych zdůraznit chtěl - dáváme Vám zde šanci se podílet na obsahu těchto stránek a to buď možností publikování Vašich článků, nebo přidáváním komentářů s Vašimi názory ke článkům jiných autorů. Můžete nám poslat i aktualitu nebo zajímavý odkaz, o kterém si myslíte, že by zde mohl být zveřejněn.

Uživatelů internetu rychle přibývá, a proto věřím, že se i tento projekt stane součástí zdejšího života, i když je zaměřen na velmi malé regionální uzemí s omezeným počtem uživatelů. Můžete k tomu tedy přispět i Vy. Jeho životaschopnost prokáže až čas, který začíná PRÁVĚ TEĎ.

Bc. Michal Míča


Komentáře

ola

16. října 2009, 08:46:16

Míšo si prostě moc šikovnej

Andrea Kochwasserová

19. října 2009, 14:09:52

Míšo fakt se ti to povedlo,klobouk dolů jen tak dál!!!!

hanka pospecka

18. listopadu 2009, 12:08:40

Držím palce!
Ať se těmto stránkám daří a ať přibývá lidí, kteří touto cestou mohou a chtějí sdělit svůj názor..a nejen ten :)
..jo a si Míšo fakt dobrej..

TOPlist