Dnes 28.11.2021 má svátek:        zítra:     

Články

« Seznam

Josefovská přímo na Josefa

07.04.2011

Přímo na Josefa jsme vzdali hold všem Pepikům a Pepičkám a v Lipince uspořádali Josefovskou Kloveláckou zábavu. Opět jsme nechtěli zůstat jen u takové nějaké tancovačky, tak jsme nastudovali klasické baletní představení a to asi nejklasičtější ze všech klasických – Labutí jezero od Petra Iljiče Čajkovského. I když v duchu recesistickém a vlastní choreografií, tak s původním příběhem, který byl ctěnému publiku předveden nejen tancem, ale pro hlubší zážitek též slovním doprovodem vypravěčky. Snad jsme všechny patřičně pobavili, jak bylo záměrem.

V dalším programu jsme pauzy mezi tancem vyplnili soutěžemi, přičemž se soutěžící mezi sebou vždy vsadili o libovolnou částku a ten kdo prohrál, vhodil tuto částku do kasičky. Takto se vybralo 775,- Kč, které jsme dorovnali na rovnou tisícikorunu a poslali na sbírkové konto CHARITA ČR PRO JAPONSKO ( www.charita.cz/aktua… ).

Za KLOVEL a Kokrhél - Michal Míča

Odkaz na fotogalerii www.klopinavelebor.c…


Za dary do tomboly děkujeme:
AGRIMO KLOPINA, MICHAL DOKOUPIL, ROMAN GANIEC, ZAHRADNICTVÍ ÚSOV, TEKRO, KEDUL, NOVOMONT ŠUMPERK, AUTOOPRAVNA A PNEUSERVIS KAMIL PLAČKO, FARMA ZBOŘIL, A.DOUBRAVSKÁ-NEHTOVÉ STUDIO, H.NEDOMOVÁ-KADEŘNICTVÍ, AVON LADY L.PANAJOTOVOVÁ, TUAREG MOHELNICE, ŘEZNICTVÍ KEPRT, HEJTMAN ZLÍNSKÉHO KRAJE, JOPC, CMK-STEEL, MAREK NEUMANN, PALÍRNA VELEBOŘ, DISTISK NOVÝ MALÍN, VOJTA GERHAT, HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY ÚSOV, KOLAŠÍNOVI VELEBOŘ


Komentáře

Není vložen žádný komentář..

TOPlist