Dnes 28.11.2021 má svátek:        zítra:     

Články

« Seznam

Maškaráky v Hrabové a Dubicku s KLOVELáckým programem

26.02.2012

Letos, už po několikáté, realizovalo občanské sdružení KLOVEL program pro dětský maškarák, který pořádá naše spřátelená škola v Hrabové (21.1.2012). K tomu jsme letos poprvé dělali program také v Dubicku (28.1.2012).
Programy pro maškaráky jsou pečlivě připravovány a tématicky komponovány a nechybí v nich nenápadné vzdělávací prvky tak, aby se děti při hrách také něčemu přiučily, nebo se nad některými věcmi aspoň malinko zamyslely. V Hrabové bylo letošní téma Sport, čímž jsme navázali na jejich celoroční školní sportovní projekt. V Dubicku bylo tématem Povolání.

Na detailní přípravě programu, zajištění příslušného vybavení, rekvizit a nezbytného multimediálního doprovodu se intenzivně podílí několik lidí, včetně zkušených kantorek. Do samotné realizace jsou pak zapojeni ještě další účinkující, takže na každém takovém maškaráku spolupracuje vždy více než 10 lidí. Programy jsou hravé a dynamické a ukočírovat stovku rozdováděných dětí na parketu není nijak jednoduché.
Děkujeme všem, kdo se s námi na realizaci karnevalů podílejí. Dík patří také rodičům, kteří se s dětmi do her zapojují a tím napomáhají udržet patřičnou atmosféru.

Za KLOVEL Michal Míča.

Jak to na karnevalech vypadalo se můžete podívat ve fotogalerii na tomto odkaze …… www.klopinavelebor.c…


Komentáře

Není vložen žádný komentář..

TOPlist