Dnes 28.11.2021 má svátek:        zítra:     

Články

« Seznam

Pohádkový les ve Veleboři

17.05.2012

12. května 2012 proběhl již pátý ročník Pohádkového lesa ve Veleboři.
Pro věrné dětské návštěvníky opět přibylo několik nových a atraktivních stanovišť, mezi nejoblíbenější podle letošních účastníků patřil Pohádkový automat. Přestože nám počasí nebylo nakloněno, navštívilo náš les na 260 dětí. Děkujeme jim a jejich obětavým a bezva rodičům, babičkám, dědečkům a kamarádům, že přišli v tak hojném počtu si ten den spolu s námi užít. Moc nás to těší a posiluje pro další práci!

Velké poděkování také patří všem, kdo se na organizaci celé akce podíleli. Všem těm více než 60 lidem, kteří tam v tu sobotu byli pro děti, a také všem ostatním, kteří jakkoli pomohli s nelehkou přípravou celé akce.

A nemalý dík patří samozřejmě i sponzorům a příznivcům:
Úsovsko a.s. (mimo jiné, a hlavně, za poskytnutí a úpravu tolik nezbytných parkovacích ploch v jejich areálu a pozemcích), p.Vachutková Rohle, p.Balcárková J., p.Smyčková A., Zahradnictví Nesét, p. Neumann J., p.Drlík K., Reichlovi, Neissnerovi-Repro, p.Jiřikovský, střelci

A ještě jeden velký dík patří Pepíčkovi a Olince Drlíkovým, kteří umožňují v tak netradičním areálu své palírny ve Veleboři vytvořit tak skvělé zázemí, nejen pro tuto akci.

S díky se na příští ročník těší Váš KLOVEL a přátelé.

Odkaz na fotogalerii z této akce…………… www.klopinavelebor.c…


Jedna z reakcí návštěvníků, která nám přišla mailem:
Když jsem dostala pozvánku na Cestu pohádkovým lesem do Veleboře, tak jsem ještě nevěděla, zda budu moct přijet. Na návštěvu k nám totiž přijeli kluci z pražského pěveckého sboru a nevěděla jsem, zda to stihneme a jestli budou chtít s námi jet. Kluci přijeli ve tři hodiny do Mohelnice, a tak jsem navrhla, zda chtějí jet. Všichni souhlasili, a tak jsem vzala mé dvě dcery a dva kluky a vyrazili jsme.
Nemám moc srovnání s podobnými akcemi, ale tohle nám vyrazilo dech. Naprosto skvěle připravené masky a kostýmy, nádherná stanoviště a veselé úkoly nás za chvilku vtáhli do pohádkového světa. Na každém stanovišti děti dostaly nějakou dobrotu a žízeň jsme uhasili u automatu, o kterém kluci prohlásili, že takový v Praze fakt nemají. Živé rybky v rybníčku, házení kostí, čarodějnice jezdící nad našimi hlavami a vše ostatní, opravdu nádhera. Mám pocit, že kluci i poprvé v životě řezali dřevo. Domů jsme přijeli sice navlhlí, mírně unavení a špinaví, ale spokojení. Děti si ještě večer povídaly o tom, jak to bylo super.
Děkuji tedy všem organizátorům za skvělé odpoledne. Myslím, že reklamu na další ročník ani nepotřebujete, protože kdyby přišlo více lidí, tak by musel být Pohádkový les na dva dny, s přespáním nejspíš u Jezinky v jeskyni. Snad jen to počasí zapomněli organizátoři objednat, a tak doufám, že příští rok na to nezapomenou a objednají sluníčko.
Za výpravu z Mohelnice Vás zdraví Kristýna, Irenka, Julinka a vypůjčení kluci Marek a Jáchym.


Komentáře

Není vložen žádný komentář..

TOPlist