Dnes 28.11.2021 má svátek:        zítra:     

Články

« Seznam

Pohádkový les ve Veleboři

24.05.2014

Letošnímu, sedmému ročníku Pohádkového lesa ve Veleboři po dlouhé době dopřálo i počasí. I když nás dopoledne, při dokončování dlouhých a náročných příprav, trochu vyděsil krátký prudký liják, který se ještě vrátil hned po skončení celé akce, bylo celé odpoledne nádherné slunečno. I to mělo samozřejmě vliv na návštěvnost, která poprvé překročila pro nás mystickou tisícovku. Přesněji 1085 návštěvníků, kteří prošli pokladnou a z toho 542 dětí.
Dle našeho mínění i reakcí účastníků se osvědčil i nově zavedený systém časových vstupenek do lesa, takže nikdo nemusel stát frontu u závory a případné čekání si mohl zkrátit připravenými atrakcemi nebo občerstvením na hřišti. I když se někomu ani takové čekání nemusí zamlouvat, chceme tento způsob postupného vpouštění zachovat a udržet tak aspoň v rámci možností pozvolné kontinuální procházení přes jednotlivá stanoviště v lese.
Pro příští ročník se budeme snažit doladit i těch pár slabších míst, které se letos při tak velké návštěvnosti objevili, což bereme jako výzvu k dalšímu zkvalitnění a posunu, aby si celou akci mohli všichni ještě více užít.


Odkaz na fotogalerii .............. www.klopinavelebor.c…


Komentáře

Není vložen žádný komentář..

TOPlist