Dnes 28.11.2021 má svátek:        zítra:     

Články

« Seznam

Traktoriáda a Dr.Voštěp Bradla

31.05.2014

Na poslední květnovou sobotu jsme na palírně ve Veleboři připravili zajímavou dvojakci: Traktoriádu a Dr.Voštěpa Bradla.
Dopoledne se na traktoriádu, kterou jste mohli navštívit už loni, sjelo za nádherného počasí nemálo zajímavých strojů, od továrních krasavců moderních i historických, až po nádherné garážové výrobky domácích kutilů. Opět proběhla spanilá jízda polními cestami do Klopiny a zpět a také pár ukázek provozu starých strojů. V souvislosti s odpoledním programem byla ke zhlédnutí výstava starých motorových pil.
Kdo chtěl, mohl poobědvat něco z připraveného občerstvení a rovnou počkat na odpolední klání profesionálních dřevařů působících v katastru Bradlo, neboli Dr.Voštěp Bradla. Soutěž s divácky atraktivními disciplínami, jako kácení stromů na cíl apod., nachystali z větší části soutěžící sami, včetně perfektně připraveného areálu. Mezi 11 zúčastněnými zkušenými dřevaři se nejlépe dařilo Markovi Neumannovi, který se po 6 disciplínách stal celkovým vítězem soutěže. Kompletní výsledkovou listinu je možno zhlédnout ve fotogalerii na fotce výsledkové tabule.

Fotogalerie z Traktoriády zde ........ www.klopinavelebor.c…
Fotogalerie z Dr.Voštěpa zde ......... www.klopinavelebor.c…

Za KLOVEL Michal Míča


Komentáře

Není vložen žádný komentář..

TOPlist