Dnes 28.11.2021 má svátek:        zítra:     

Články

« Seznam

Jak jde čas

08.11.2009

Do fotogalerie jsou přidány dvě sady retro fotek z Klopiny a z Veleboře. Tyto fotky nám byly poskytnuty již shromážděné a naskenované do počítače, proto velký dík za tu mravemčí práci určitě nepatří nám...... Myslíme si, že by byla obrovská škoda, aby tyto nádherné kousky mohlo vidět jen pár vyvolených a proto jsme je zde umístili.
Nádherně mapují běh času v Klopině i Veleboři. Snad vás pohled na někdy i zažloutlé obrázky z dávné i nedávné minulosti potěší.
Pokud při prohlížení narazíte na nějaký omyl nebo nepřesnost v popisech, informujte nás prosím, rádi to s vaší pomocí upřesníme a opravíme. A pokud by jste měli nějaké podobné fotky a chtěli je zde také umístit, jen to přivítáme.

I když jsme se snažili vybrat převážně fotografie znázorňující tvář obcí, jsou zde i některé záběry lidí. Pokud by někdo nesouhlasil s uveřejněním jemu blízké fotografie, prosím, ozvěte se, napravíme to. Děkuji.

Michal Míča

Fotogalerie - Jak jde čas v Klopině - odkaz zde: www.klopinavelebor.c…

Fotogalerie - Jak jde čas ve Veleboři - odkaz zde: www.klopinavelebor.c…


Komentáře

ola

10. listopadu 2009, 09:54:37

Krásný fotky.Je vidět jak ten čas letí a jak se vše mění.

dana králová

12. listopadu 2009, 18:05:14

|Na fotkách je opravdu vidět,jak se naše obec mění,jen škoda,že jsme se v Klopině zbavili kapličky,hasičské zbrojnice i el.rozvodny (to by dnes byla pěkná technická památka).Občanům Veleboře můžeme dnes již jen závidět ,že jim byla kaplička a hasičská zbrojnice zachována,to přece k vesnici patří.Dana Králová

TOPlist