Dnes 28.11.2021 má svátek:        zítra:     

Články

« Seznam

Úspěšný jubilejní ples MS Háj

11.02.2010

Dne 29.1.2010 jsme my, místní myslivci, uspřádali již počtyřicáté tradiční myslivecký ples.
A bylo na co navazovat!
K takovému mimořádnému jubileu jsme chtěli nabídnout našim návštěvníkům také něco mimořádného v podobě překvapení. Tím měla být kvalitní hudební a laserová produkce. Z Olomouce přijela profesionální hudební skupina GALAXY. Myslím si, a ohlasy přítomných to potvrdily, že rozhodně nezklamala. Parket byl stále plný tanečníků v dobré náladě, často zpíval celý sál s rukama nad hlavou.
Dvě přestávky mezi tanečními sériemi v první polovině večera vhodně vyplnila dívčí taneční skupina STYL DANCE z Uničova. Potlesk na závěr jejich vystoupení mluvil za vše.
Bylo plno i v naší jídelně, kterou nám smluvně zajišťoval p. Linhart z Úsova. Jeho bohatý jídelníček složený výhradně z naší kvalitní zvěřiny neměl chybu.
Dobré jídlo je ale potřeba i dobře zapít! To jsme po zkušenostech dobře věděli a tak jsme se i dobře připravili. Snad nic nechybělo.
Vrcholem každého mysliveckého plesu bývá myslivecká tombola. Kromě bohaté sponzorské tomboly jsme připravili i losování asi 30 hlavních cen složených převážně z naší zvěřinové produkce doplněné těmi nejhodnotnějšími sponzorskými dary. Zájem byl obrovský a losy nám rychle mizely. Výherci pak řešili jediné dva problémy: jak dostat mnohdy i větší kus divočáka z plesu domů a jak ho doma kulinářsky upravit. Snad to zvládli.
Na závěr jsme viděli odcházet spokojené, usměvavé a pobavené lidi, kteří se už vyptávali na náš myslivecký ples v příštím roce 2011. Pokud se líbil i vám, tak nám to napište (to vždycky potěší a přidá nám elán pro další práci). Pokud máte nějaké výtky nebo připomínky k organizaci, tak nám to slušnou formou také sdělte – rádi se poučíme a snad i přizpůsobíme vašim požadavkům.

Za MS Háj: Jirka Švéda


V galerii si můžete prohlédnout pár fotografií. Přímý odkaz - www.klopinavelebor.c…


Komentáře

Není vložen žádný komentář..

TOPlist