Dnes 28.11.2021 má svátek:        zítra:     

Články

« Seznam

Neřešte zde osobní spory

14.04.2010

Když mi autorka článku Morálka vychází z rodiny tento svůj text poslala, nebylo mi z prvu úplně jasné, jestli tím chce jen oslovit členy sdružení, nebo chce článek zveřejnit. Proto jsem se jí pro jistotu ještě zeptal i s tím, že by bylo vhodnější osobní věci řešit přímo a ne přes veřejné stránky. Věc však prý nepovažuje za osobní a chtěla ho uveřejnit tak, jak byl.
Myslím ale, že v článku i komentářích je osobních věcí dost.

Prosím všechny, neřešte zde osobní spory, ty sem opravdu nepatří!!!
Pokud nejste schopní si je vyříkat z očí do očí, tak si třeba mailujte, nebo si házejte vzkazy do poštovních schránek……

Pokud chcete na těchto stránkách vyjádřit svůj názor nebo upozornit na nějaký problém, máte možnost, včetně toho, vyjádřit třeba nesouhlasný názor na sdružení KLOVEL.
V každém případě se však snažte o objektivitu k danému tématu a vyvarujte se osočování a urážek.
Tak jako máte právo na svůj názor, má na něho ale i případná druhá strana a tak se pak nedivte, že když nesouhlasí, snaží se oponovat svými argumenty. Není třeba to potom považovat za „kopání kolem sebe“, to je diskuse.

Internet je fenomén doby a jeho rychlé masové rozšiřování a využívání otevírá nové otázky a pohledy na fungování globální společnosti, tímto médiem ovlivnitelné. Tak jako dříve rozhlas a později televize byli obrovským přínosem pro informovanost, má internet v této oblasti ještě další aspekt a tím je možnost relativně jednoduchého interaktivního zasahování uživatelů do toku informací, dříve pouze jednostranného.
Snadný přístup k množství informací, snadná komunikace, sdružování se do různých skupin v sociálních sítích a diskuse na nejrůznější témata, tato možnost je tady a nelze ji ignorovat ani zastavit, naopak čekejme její nárůst. To co bychom měli udělat, je naučit se tuto možnost seriózně používat……….

Děkuji.
Administrátor Michal Míča


Komentáře

mám rozum

15. dubna 2010, 10:42:30

Osobní spory tu řešíte pouze a jenom anonymní pisatelé jako např. ?!?!, xyzž, ..........
Sposta lidí nemá s vámi nic společného.....a přece p. Urbášková nepoukazovala ve svém článku na své neshody s dotyčnými dětmi, ani na to, že nemá v oblibě občany obce Lipinky......( viz. článek p. Urbáškové.......Lipinka je...ženske se tam kur......), ale pouze tímto žádala (jestli tedy chápu dobře), že by jste se neměli takto vyadřovat před dětmi.........Usuzuji tímto ze skutečnosti, ňeboť znám paní, která vám do noty nesedí neboť nesouhlasí s vašimi názory a podotýkám, že se na tyto stránky podepsala pod svůj příspěvek a vy ji smetli ze stolu raz-dva............To tu pouze napsala pravdu.Očekávám reakci na svůj článek, protože mám pocit, že všichni zde se začínáte chovat jako srabi..........Tímto mám zase namysli, že se pod svůj komentář podepsala jiná strana ta \\\\\\\\\\\\\\\"neklovelácká\\\\\\\\\\\\\\\" a jak se mi doneslo, tak ta druhá neodepsala do diskuze, že s tímto nesouhlasí ale taktéž osobně řvala po té druhé přes plot......tomuto říkáte spravedlnost??? A pak si dovolte tvrdit, že jste bezúhoní.......máte své chyby, které ovšem nepřiznáte umíte akorát dráždit ty ostatní. A tím, že se vám na tyto stránky odezvalo nezletilé dítě.ste se akorád ponížili,ale to si ovšem nemůžete přiznat.Očekávám reakci,ale já vás stejně budu ignorovat,protože zůstvám v anonimitě,aby mě nenavštívila ciklistická návštěva.

.......

15. dubna 2010, 14:02:07

Přesně s tím to souhlasím !

Esmeralda :-)

15. dubna 2010, 15:44:57

Jestli ho tady ještě někdo má?Tak ať ho začne používat jako anonym ((mám rozum
15. dubna 2010, 10:42:30))


:-).......a jestli ne tak to alespoň nedávejte najevo!! :-D

Jinak bavíme se všichni..........je to fakt lepší než televize. "Když se dva perou - třetí se směje :-)

XYZŽ

16. dubna 2010, 20:09:37

Milý autore (autorko)článku" mám rozum",já s paní Urbáškovou žádný osobní spor nemám,(proto jsem se nepodepsal ,abych tomu předešel)to jste asi špatně četl mé příspěvky.Jen jsem vyjádřil názor na paní, o které píše že, je vulgární a dává tím příklad svým dětem.Kdyby nedala svému článku název "MORÁLKA VYCHÁZÍ Z RODINY" asi bych se vůbec do té debaty nezapojil.Pokud totiž někdo moralizuje druhé,měl by sám jít příkladem.

anonim

13. května 2010, 22:15:22

vše tu je na........u

...........

14. května 2010, 21:06:27

souhlasím

Naďa Urbášková

17. května 2010, 07:32:28

Bohužel, nesouhlasím s výroky kritiků, jenž pod nicky zde nicotně tráví čas tím, že nedokáží pochopit podstatu těchto stránek. Divím se Vám vážení, proč sem vlastně nahlížíte, když je podle Vás vše na nic. Máte možnost tedy přispět svými postatnými a přínosnými názory do stránek obce Klopina, tak proč tak nečiníte?
Tyto stránky jsou opravdu skvěle vytvořené, což dokládají i názory jiných, než vaše. Bohužel, za ty jenž tu kritizují, zřizovatelé těchto stránek nemohou, ale dali jim možnost se vyjádřit, jelikož plno z Vás si své problémy neumí vyřešit přímo, a použije tyhle stránky k tomu, aby zde anonymně napadal vše. Dost z Vás se tu tím baví a má radost z toho když může druhým ublížit, ale nikdo z Vás si neuvědomuje, že jsme lidé a že život není procházka růžovým sadem. Namísto, aby jste pomohli, či pochopily z lidského hlediska druhé, čekáte jen na to , kdy se tu objeví bulvární příspěvky, z kterých vy opravdu máte nesmírnou radost. Zkuste najít člověka, jenž opravdu nikdy neudělal chybu a tudíž je bezchybný? Já takového neznám. Zamyslete se vážně zda je život o tom, abychom si podráželi nohy . Myslím, že by nám bylo lépe, kdybychom našli společné téma, jak v našich obcích žít lépe vedle sebe a vzájemně si pomáhali. Takto žijí v jiných obcích viz. Libivá........opravdu jsem byla překvapená tím, že tu nechybí pospolitost lidí, solidarida a pomoc druhým . Byla jsem ráda, že alespoň někde ještě žijí lidé s rozumem na svém místě.

..................

17. května 2010, 21:40:02

Tak bych řekl-přestěhujte se do Libivé!!!!

Naďa Urbášková

17. května 2010, 21:47:28

Tak bych řekla ......jste vůl!

Naďa Urbášková

17. května 2010, 21:50:23

Onlouvám se za ten výrok, ale jinak to nešlo. Stupidita lidí nezná mezí.

TOPlist