Dnes 21.2.2020 má svátek:        zítra:     Letošní pohádkový les se uskuteční v sobotu

18.5.2019


start v čase od 13.00 do 17.00 hod

nespěchejte na začátek, ušetříte si čekání na vstup do lesa,
na hřišti Vás bude čekat spousta atrakcí příjemně krátících čas

start a cíl na hřišti u PALÍRNY VELEBOŘ, startovné 30Kč za osobu

!!!Akce se koná za každého počasí, při dešti nezapomeňte přibalit pláštěnky a vhodnou obuv!!!

Čtěte prosím dále - DŮLEŽITÉ informace

Akce Pohádkový les ve Veleboři se účastníte na VLASTNÍ NEBEZPEČÍ a to jak v areálu palírny a hřiště, tak po trase lesem i mimo les. Za děti plně odpovídají rodiče nebo doprovod.
Mimo jiné zde platí Zákon o lesích § 19: Užívání lesů (1): Každý má právo vstupovat do lesa na vlastní nebezpečí …

VSTUP na trasu Pohádkového lesa je organizován na základě přiřazeného času uvedeného na hrací kartičce, kterou obdržíte po zaplacení vstupného. Mezi zakoupením vstupenky a časem Vašeho vstupu do lesa se může vytvořit určitá časová prodleva, v závislosti na okamžitém množství návštěvníků. Vstup se nachází v nejvyšším místě areálu palírny u závory nad hřištěm. NENÍ NUTNO stát celou dobu do stanoveného času ve frontě u závory, využijte atrakce na hřišti, občerstvení atd. Zastáváme názor, že je lepší takto aspoň částečně regulovat průchodnost lesa a případnou dobu čekání strávit v areálu na startu, než ucpat celou trasu s dlouhým čekáním před každým stanovištěm. Průchod lesem si pak více užijete.

Pokud se NEBUDETE účastnit atrakcí a úkolů na trase v lese (např. máte dítě v kočárku a chcete si les jen projít), po zaplacení vstupného můžete místo hrací karty obdržet časově volnou vstupenku a váš vstup na trasu do lesa NEBUDE časově vázán.

Parkování ve Veleboři
V den akce jsou nedaleko areálu palírny připraveny dvě označené a organizované parkovací plochy, jedna při příjezdu od Klopiny, druhá při příjezdu od Rohle. Parkování je bezplatné.
Využívejte prosím OBĚ tyto plochy a neparkujte na silnici v obci nebo na přilehlých travnatých a podobných plochách u domů obyvatel obce. Zachovávejte tak prosím co nejpřehlednější dopravní situaci v obci.Respektujte prosím tato pravidla i další pokyny organizátorů, přispějete tím k hladkému průběhu celé akce!


DĚKUJEME A PŘEJEME PŘÍJEMNÝ ZÁŽITEK
             
TOPlist